:: lcd televize :: LG :: lcd monitory :: lcd televize :: lcd televize :: lcd televize :: LG :: Samsung :: lcd televize :: notebooky acer :: LG :: Internetové obchody NAKUPUJEM.cz
LCD monitory LG

LCD monitory LG

Vyberte si kvalitní LCD monitor LG Electronics
Predaj tovaru na Slovensko LG Electronics
Jak nakupovat   FAQ   Nákup na splátky   Jak vybírat LCD monitor   Slovníček LCD   Srovnání a recenze LCD   Doprava   Záruka   Kontakt
Přihlásit : : Nový zákazník


Vyhledávání
 
 
 
 

LG Electronics
  LCD monitory
LED monitory
LCD s TV tunerem
LED s TV tunerem
3D monitory
LCD úhlopříčka 17"
LCD úhlopříčka 19"
LCD úhlopříčka 20"
LCD úhlopříčka 22"
LCD úhlopříčka 23"
LCD úhlopříčka 24"
LCD úhlopříčka 26"
LCD úhlopříčka 30"
LCD úhlopříčka 32" a více
Příslušenství k LCD
Touchscreen LCD (dotykové)

 
 

Výrobci monitorů
  LG Electronics
LG Electronics


 
 

LCD monitory LG sklízejí prestižní ocenění za design
 

LCD monitory LG sklízejí prestižní ocenění za design

LCD monitory LG Electronics obdržely prestižní světové ceny za design - „Reddot Design Awards 2005“ a „iF Material Design Awards 2005“. Oceněné monitory představily rovněž ve svém zpravodajství agentury CNN a CBS, kde zdůraznily jejich dokonalý design.

Nejtenčí monitory na světě představované řadou LX80 získaly „Reddot Design Award 2005“, jednu ze dvou nejprestižnějších evropských cen, a také ocenění „iF Design Awards“. Cenu „Reddot Design Award“, která se začala udělovat v roce 1995, dostávají výrobky s vynikajícím designem. Takto oceněné výrobky získávají právo používat akreditační značku „Red Dot“ (Červená tečka) a jejich dokonalý design uznává celý svět. Před těmito cenami získala řada LX80 také ocenění „Best Innovations Award 2005“ i na veletrhu spotřební elektroniky CES 2005, který se konal v Las Vegas, a díky nim se monitory této řady objevily ve zprávách CNN HEADLINE a CBS News jako inovační výrobky.

Ve stejné době obdržela řada LX40 zpracovaná v retro designu v pořadí 51. cenu „iF Material Design Award“ od mezinárodní designérského fóra (iF), německého autoritativního sdružení průmyslových designérů, za angažovanost v oblasti designu a technické dokonalosti. LX40 dokazuje svou dokonalost designem a také ohleduplností k životnímu prostředí a přívětivostí k uživateli, která se projevuje nulovým uvolňováním olova a záporných iontů.

Inovační vyklenutý design zadní partie monitorů řady LX40, který lze přirovnat k okouzlujícím křivkám ženy, kromě toho získal dvě vysoce hodnocené prémie udělované předními světovými designéry, k nimž patří italský designér Giorgetto Giugiaro, známý díky uměleckým návrhům automobilů Volkswagen Golf. Nazca (BMW) ocenil řadu LX40 LGE takto: “To není design, ale báseň.”

Firma LG Electronics, která zaujímá druhé místo na celosvětovém trhu monitorů s 15% tržním podílem v loňském roce, je připravena dále posílit své přední celosvětové postavení v oblasti monitorů tím, že se zaměřuje na monitory FLATRON. Společnost je odhodlána i nadále podporovat nejmodernější digitální obraz uváděním na trh inovační značkové technologie f-Engine pro zlepšování obrazu.

Rovněž prostřednictvím marketingových kampaní, nepřetržitých investic do výzkumu a vývoje, jakož i rozvoje designu hodlá LG Electronics posílit svou řadu velkých monitorů a multifunkčních monitorů vyznačujících se jedinečným designem a umožňujících použití v mnoha oblastech, a tím udržovat své postavení na trhu v roli jeho pravého lídra.

Česká nezávislá pobočka nadnárodního koncernu LG Electronics byla založena v říjnu 2003, jako oficiální zastoupení LG Electronics pro Česko a Slovensko. LG Electronics vyrábí širokou škálu výrobků, na českém a slovenském trhu nabízí zboží z těchto pěti produktových skupin: klimatizační jednotky, domácí spotřebiče (vysavače, mikrovlnné trouby, chladničky, pračky), spotřební elektronika (televizory včetně plazmových a LCD, mikrosystémy, minisystémy, DVD rekordéry, videa, domácí kina, osobní přehrávače DVD a MP3), IT produkty (LCD a CRT monitory, optické mechaniky) a mobilní telefony.

Již během své krátké existence se LG výrazně zapsalo do povědomí zákazníků v Česku i na Slovensku, nejen svými velkými reklamními kampaněmi a nepřehlédnutelným PR, ale také vzrůstající oblibou produktů u zákazníků, což je vidět i na získání hned několika prvenství v prodeji již během prvního roku působení na trhu jsme se stali jedničkou: v prodeji monitorů, plazmových televizí, LCD televizí, projekčních televizí a DVD přehrávačů dle počtu prodaných kusů a zároveň dosaženého obratu.

(21.06.2005)
 
 

Akční ceny
 

 
 

Nepřehlédněte
 

LCD monitory LG W2453V-PF
klikni zde

 
 

Kontakt
   
 

Vytvořil COMPUTERWEB :: All rights reserved © 2020
MONITORY-LG - Široká nabídka LCD monitorů LG Electronics za nízké ceny.
Internetové obchody - LCD monitory a LCD televize | sitemap.xml