:: Samsung :: notebooky acer :: LG :: lcd televize :: lcd televize :: lcd televize :: lcd televize :: LG :: lcd televize :: lcd televize :: lcd monitory :: Internetové obchody NAKUPUJEM.cz
LCD monitory LG

LCD monitory LG

Vyberte si kvalitní LCD monitor LG Electronics
Zázemí kamenné prodejny LG Electronics
Jak nakupovat   FAQ   Nákup na splátky   Jak vybírat LCD monitor   Slovníček LCD   Srovnání a recenze LCD   Doprava   Záruka   Kontakt
Přihlásit : : Nový zákazník


Vyhledávání
 
 
 
 

LG Electronics
  LCD monitory
LED monitory
LCD s TV tunerem
LED s TV tunerem
3D monitory
LCD úhlopříčka 17"
LCD úhlopříčka 19"
LCD úhlopříčka 20"
LCD úhlopříčka 22"
LCD úhlopříčka 23"
LCD úhlopříčka 24"
LCD úhlopříčka 26"
LCD úhlopříčka 30"
LCD úhlopříčka 32" a více
Příslušenství k LCD
Touchscreen LCD (dotykové)

 
 

Výrobci monitorů
  LG Electronics
LG Electronics


 
 

LG a S-IPS technologie
 

LG a S-IPS technologie

Dnešní LCD monitory se skládají ze dvou podstatných celků. LCD panelu s podsvětlením a řídící elektroniky, která zlepšuje obrazové schopnosti (vlastnosti) monitoru.

Je obecně známo, že samotný LCD panel tvoří 70% výsledného obrazu a 30% pak připadá na řídící elektroniku a způsob připojení k počítači.

LG je jeden z mála výrobců, kteří produkují jak samotné panely, tak řídící elektroniku.

LG se stará o co nejlepší sladění těchto dvou aspektů, aby byl výsledek vždy 100%.

A co více, LG dodává panely světovým výrobcům až v sedmi kvalitativních úrovních, přičemž pro své monitory instaluje vždy jedny z nejlepších produkčních řad.

Na rozdíl od levných výrobců, kteří montují své monitory většinou z několika desítek různých součástek od různých dodavatelů včetně panelu, se LG stará o to, aby vyladěnost komponent v celku zajišťovala co nejlepší obraz.

LG přesto není synonymem pro předražené LCD monitory. Cenová pozice byla vždy v té nejlepší možné podobě cena versus nabízený výkon.

LG S-IPS panely - vstupenka do nejvyšší ligy

Patentovaná technologie výroby panelu S-IPS zobrazuje momentálně ty nejvěrnější barvy a vykazuje nejširší pozorovací úhly ze všech typů LCD panelů. Její předností je vyvážený průběh doby odezvy a dobrý kontrastní poměr. Nevýhodu představuje pouze poněkud vyšší cena, což však díky různým akčním slevám a promo akcím nevýhodou přestává být.

M3700C – skvělá volba pro Vás.

LG nyní nabízí a do vyprodání zásob bude nabízet špičkový 37" LCD monitor M3700C, který je vybaven S-IPS panelem, umí připojit mnoho video a audio zařízení a skvěle se hodí nejen na prezentace vašich výrobků a služeb, ale může také sloužit jako centrální bod domácí zábavy.

Hlavní nevýhodu S-IPS panelů (cenu), kompenzuje pro vás LG slevou 5 palců zdarma, takže tento monitor získáte za cenu 32" verze.

Zobrazit LCD monitory LG Electronics


(16.11.2006)
 
 

Akční ceny
 

 
 

Nepřehlédněte
 

LCD monitory LG W2453V-PF
klikni zde

 
 

Kontakt
   
 

Vytvořil COMPUTERWEB :: All rights reserved © 2021
MONITORY-LG - Široká nabídka LCD monitorů LG Electronics za nízké ceny.
Internetové obchody - LCD monitory a LCD televize | sitemap.xml