:: lcd televize :: lcd televize :: lcd televize :: Samsung :: lcd televize :: lcd televize :: lcd televize :: LG :: LG :: lcd monitory :: LG :: Internetové obchody NAKUPUJEM.cz
LCD monitory LG

LCD monitory LG

Vyberte si kvalitní LCD monitor LG Electronics
Nižší ceny než v kamenných obchodech LG Electronics
Jak nakupovat   FAQ   Nákup na splátky   Jak vybírat LCD monitor   Slovníček LCD   Srovnání a recenze LCD   Doprava   Záruka   Kontakt
Přihlásit : : Nový zákazník


Vyhledávání
 
 
 
 

LG Electronics
  LCD monitory
LED monitory
LCD s TV tunerem
LED s TV tunerem
3D monitory
LCD úhlopříčka 17"
LCD úhlopříčka 19"
LCD úhlopříčka 20"
LCD úhlopříčka 22"
LCD úhlopříčka 23"
LCD úhlopříčka 24"
LCD úhlopříčka 26"
LCD úhlopříčka 30"
LCD úhlopříčka 32" a více
Příslušenství k LCD
Touchscreen LCD (dotykové)

 
 

Výrobci monitorů
  LG Electronics
LG Electronics


 
 

LG a S-IPS technologie
 

LG a S-IPS technologie

Dnešní LCD monitory se skládají ze dvou podstatných celků. LCD panelu s podsvětlením a řídící elektroniky, která zlepšuje obrazové schopnosti (vlastnosti) monitoru.

Je obecně známo, že samotný LCD panel tvoří 70% výsledného obrazu a 30% pak připadá na řídící elektroniku a způsob připojení k počítači.

LG je jeden z mála výrobců, kteří produkují jak samotné panely, tak řídící elektroniku.

LG se stará o co nejlepší sladění těchto dvou aspektů, aby byl výsledek vždy 100%.

A co více, LG dodává panely světovým výrobcům až v sedmi kvalitativních úrovních, přičemž pro své monitory instaluje vždy jedny z nejlepších produkčních řad.

Na rozdíl od levných výrobců, kteří montují své monitory většinou z několika desítek různých součástek od různých dodavatelů včetně panelu, se LG stará o to, aby vyladěnost komponent v celku zajišťovala co nejlepší obraz.

LG přesto není synonymem pro předražené LCD monitory. Cenová pozice byla vždy v té nejlepší možné podobě cena versus nabízený výkon.

LG S-IPS panely - vstupenka do nejvyšší ligy

Patentovaná technologie výroby panelu S-IPS zobrazuje momentálně ty nejvěrnější barvy a vykazuje nejširší pozorovací úhly ze všech typů LCD panelů. Její předností je vyvážený průběh doby odezvy a dobrý kontrastní poměr. Nevýhodu představuje pouze poněkud vyšší cena, což však díky různým akčním slevám a promo akcím nevýhodou přestává být.

M3700C – skvělá volba pro Vás.

LG nyní nabízí a do vyprodání zásob bude nabízet špičkový 37" LCD monitor M3700C, který je vybaven S-IPS panelem, umí připojit mnoho video a audio zařízení a skvěle se hodí nejen na prezentace vašich výrobků a služeb, ale může také sloužit jako centrální bod domácí zábavy.

Hlavní nevýhodu S-IPS panelů (cenu), kompenzuje pro vás LG slevou 5 palců zdarma, takže tento monitor získáte za cenu 32" verze.

Zobrazit LCD monitory LG Electronics


(16.11.2006)
 
 

Akční ceny
 

 
 

Nepřehlédněte
 

LCD monitory LG W2453V-PF
klikni zde

 
 

Kontakt
   
 

Vytvořil COMPUTERWEB :: All rights reserved © 2020
MONITORY-LG - Široká nabídka LCD monitorů LG Electronics za nízké ceny.
Internetové obchody - LCD monitory a LCD televize | sitemap.xml