:: notebooky acer :: lcd televize :: LG :: lcd televize :: LG :: lcd televize :: lcd televize :: lcd televize :: LG :: LG :: lcd monitory :: Internetové obchody NAKUPUJEM.cz
LCD monitory LG

LCD monitory LG

Vyberte si kvalitní LCD monitor LG Electronics
Predaj tovaru na Slovensko LG Electronics
Jak nakupovat   FAQ   Nákup na splátky   Jak vybírat LCD monitor   Slovníček LCD   Srovnání a recenze LCD   Doprava   Záruka   Kontakt
Přihlásit : : Nový zákazník


Vyhledávání
 
 
 
 

LG Electronics
  LCD monitory
LED monitory
LCD s TV tunerem
LED s TV tunerem
3D monitory
LCD úhlopříčka 17"
LCD úhlopříčka 19"
LCD úhlopříčka 20"
LCD úhlopříčka 22"
LCD úhlopříčka 23"
LCD úhlopříčka 24"
LCD úhlopříčka 26"
LCD úhlopříčka 30"
LCD úhlopříčka 32" a více
Příslušenství k LCD
Touchscreen LCD (dotykové)

 
 

Výrobci monitorů
  LG Electronics
LG Electronics


 
 

LG získalo certifikát Windows Vista
 

LG získalo certifikát Windows Vista

Monitory LG splňují certifikační podmínky operačního systému Windows Vista

Společnost LG, jeden z vedoucích výrobců LCD monitorů a technologický leader v této oblasti ohlásil plnou připravenost svých produktů pro nový operační systém Microsoft Windows Vista a to ve všech edicích, které bude společnost Microsoft na trhu prodávat

Monitory budou certifikovány ve dvou úrovních. Na většině LCD monitorů LG může spotřebitel najít certifikační označení „Works with Windows Vista“, přičemž vybrané modely budou mít speciální označení „Certified for Windows Vista“.

Works with Windows Vista (pro modely Lx19, Lx53, M8W) bude certifikační označení pro LCD monitory LG, které používají k vnitřní komunikaci s počítačem protokol DDC/CI a zároveň plně podporují standardizovaný barevný prostor sRGB.

Certified for Windows Vista (pro modely Fantasy, L70, L2000, L4W, L5W, L1982U, L60) bude certifikační označení, určené pouze pro modely, které, kromě specifikací DDC/CI a sRGB, umožňují zároveň pracovat s protokolem HDCP.

Všechny certifikované modely budou mít zřetelnou nálepku s logem Windows Vista a to jak na boxu, tak i na samotném monitoru.

Pro co nejefektivnější práci s novým operačním systémem Microsoft Windows Vista doporučujeme používat širokoúhlé monitory LG.

Monitor LG L245WP je plně certifikován pro Windows Vista, používá plné rozlišení HD (1920x1200 bodů), integruje v sobě mnoho vstupů a výstupů, včetně HDMI a podpory HDCP a kromě vynikající doby odezvy nabízí široké pozorovací úhly, vysoký kontrast a LCD panel poslední generace. Monitor LG L245WP je 24“ LCD, které umí velmi efektivně využívat interaktivního rozhraní nového operačního systému Windows Vista.


(29.01.2007)
 
 

Akční ceny
 

 
 

Nepřehlédněte
 

LCD monitory LG W2453V-PF
klikni zde

 
 

Kontakt
   
 

Vytvořil COMPUTERWEB :: All rights reserved © 2021
MONITORY-LG - Široká nabídka LCD monitorů LG Electronics za nízké ceny.
Internetové obchody - LCD monitory a LCD televize | sitemap.xml