:: Samsung :: notebooky acer :: LG :: lcd televize :: lcd televize :: LG :: lcd televize :: lcd televize :: LG :: LG :: lcd televize :: Internetové obchody NAKUPUJEM.cz
LCD monitory LG

LCD monitory LG

Vyberte si kvalitní LCD monitor LG Electronics
Nižší ceny než v kamenných obchodech LG Electronics
Jak nakupovat   FAQ   Nákup na splátky   Jak vybírat LCD monitor   Slovníček LCD   Srovnání a recenze LCD   Doprava   Záruka   Kontakt
Přihlásit : : Nový zákazník


Vyhledávání
 
 
 
 

LG Electronics
  LCD monitory
LED monitory
LCD s TV tunerem
LED s TV tunerem
3D monitory
LCD úhlopříčka 17"
LCD úhlopříčka 19"
LCD úhlopříčka 20"
LCD úhlopříčka 22"
LCD úhlopříčka 23"
LCD úhlopříčka 24"
LCD úhlopříčka 26"
LCD úhlopříčka 30"
LCD úhlopříčka 32" a více
Příslušenství k LCD
Touchscreen LCD (dotykové)

 
 

Výrobci monitorů
  LG Electronics
LG Electronics


 
 

LG získalo ocenění „Nejlepší z nejlepších“ v rámci cen red dot Design Awards 2007
 

LG získalo ocenění „Nejlepší z nejlepších“ v rámci cen red dot Design Awards 2007

Výrobky společnosti LG Electronics získaly i na letošním ročníku cen red dot Design Awards 2007 přes dvě desítky ocenění, včetně nejvyššího uznání.

Společnost LG získala ocenění ve dvaceti devíti kategoriích včetně ceny „Nejlepší z nejlepších” za telefon LG PRADA s dotykovým displejem, který vzbudil celosvětový rozruch. Letošní ocenění tak zcela zastínily úspěch z loňského roku, kdy získala celkem dvacet ocenění.

„Společnost LG prokázala designérskou zdatnost, které se v posledních několika letech dostalo uznání této prestižní designérské organizace. Díky tomuto impulsu posílíme naše odhodlání vytvářet emotivní design našich produktů,” uvedl Sang Young Shin, ředitel firemního designérského centra společnosti LG Electronics.

Telefon LG PRADA (LG-KE850), první telefon s dotykovým uživatelským rozhraním na displeji a držitel ceny „Nejlepší z nejlepších“ byl vytvořen ve spolupráci společnosti LG Electronics a proslulého módního domu PRADA. LG PRADA je ztělesněním dokonalé vyváženosti přední technologie v oblasti mobilních komunikací značky LG a nepřekonatelných designérských schopností značky PRADA.

Mezi další oceněné produkty značky LG patří oba typy telefonu SHINE, americká chladnička ‘Art DIOS’, LCD TV, plazmová televize, všechny tři modely monitoru Fantasy, MP3 přehrávač s dotykovou obrazovkou a řada dalších.

Cena red dot Design Award je společně s cenou iF Design Award jednou z nejprestižnějších cen v oblasti průmyslového designu v Evropě. Slavnostní předávání cen se uskuteční 25. června 2007 v divadle Essen Aalto v německém Essenu. Oceněné produkty budou vystaveny na zvláštní výstavě s názvem „Design na scéně – vítězové ceny red dot Award: Produktový design 2007” od 26. června do 23. července 2007 v muzeum Red Dot Desing Museum v Essenu. V muzeum Red Dot Design Museum se nachází největší stálá expozice současného designu na světě.

V loňském roce společnost LG překonala na cenách red dot Design Awards rekordy v odvětví ve dvaceti kategoriích a v jedenácti kategoriích na prestižních cenách iF Design Awards. Mezi produkty, které společnost přivedly na samotný vrchol, patřil nástěnný projektor, notebook se širokoúhlou obrazovkou a procesorem dual-core a nejlépe se prodávající telefon LG Chocolate. Nástěnný projektor a notebook se širokoúhlou obrazovkou a procesorem dual-core si vedly obzvlášť dobře, když na cenách red dot 2006 získaly ocenění „Nejlepší z nejlepších“. Společnost na cenách red dot desing Award rovněž získala ocenění „Designérský tým roku 2006“ za svou pozornost řízení designu. Bylo to teprve podruhé, co trofej „Radius Trophy” získala na cenách red dot asijská společnost.

Díky více než 6000 účastníků v různých kategoriích je cena red dot Design Award jednou z nepřednějších a největších designérských soutěží na světě. Od roku 1955 centrum Essen Design Zentrum Nordrhein Westfalen každoročně uděluje ocenění za mimořádnou kvalitu designu a skládá oficiální poctu oceněným produktům na zvláštní výstavě.

Úplný seznam oceněných produktů společnosti LG na cenách red dot Design Awards 2007

telefon LG Prada (KE850) - Nejlepší z nejlepších
SHINE: stylový kovový výsuvný telefon (LG-KE970)
SHINE: stylový kovový telefon (LG-KE770)
telefon „HERO“ (LG-KU580)
pračka a sušička s dokonalým ovládáním (WM2496HWM, DLE9577WM)
myčka nádobí (LD6310TB)
trouba „SolarDOM“ využívající světlené vlny (MP-9297MLC)
mikrovlnná trouba o objemu 23l a se skleněným dotykovým displejem a kulatým vybráním dvířek (MW-237SKS)
vysavač „New Cyking“ (V-KC902HT)
americká chladnička v evropském stylu (GW-P227XTMA)
americká chladnička „Art DIOS“ (R-T693GDH)
volně stojící chladnička v evropském stylu (GR-F459BTKA)
vestavěná chladnička a mraznička (R-A282 / F-A242)
plasmová TV (50PB4)
LCD TV (47LY3)
monitor Fantasy (R1900R)
monitor Fantasy (R1900E)
Fantasy Monitor (R1900J)
LCD Monitor (LX82)
desktop PC (X820)
notebook PC (C1)
přenosný DVD přehrávač (DP28)
mini domácí kino 2.1 (J10)
DVD Micro Audio (FB162)
DMB MP3 přehrávač (FM36)
MP3 přehrávač s dotykovým displejem (FM37)
HDD + DVD rekordér (RH200)
kapesní navigace (LAN-470)
kapesní navigace (SD460)

(25.03.2007)
 
 

Akční ceny
 

 
 

Nepřehlédněte
 

LCD monitory LG W2453V-PF
klikni zde

 
 

Kontakt
   
 

Vytvořil COMPUTERWEB :: All rights reserved © 2020
MONITORY-LG - Široká nabídka LCD monitorů LG Electronics za nízké ceny.
Internetové obchody - LCD monitory a LCD televize | sitemap.xml